Terapie

Przez wiele lat zbieraliśmy niedosieczenie w leczeniu alkoholizmu i pomocy osobom dotkniętym tym nałogiem. Jak mało kto, znamy problemy z jakimi borykają się osoby uzależnione i wiemy przez jakie piekło nałogu przeszły. Dlatego stworzyliśmy pakiety usług opartych o działanie wszywki alkoholowej z esperalu, który jak żadna inna metoda pozwala na długo wymusić abstynencję i skłania do porzucenia alkoholu.

Rodzaje usług implantacji wszywki alkoholowej

Naszym pacjentom oferujemy:

Esperal Standard
W ofercie pacjent ma zagwarantowane wykorzystanie oryginalnej wszywki alkoholowej  z esperalu i znieczulenia miejscowego. W tym rozwiązaniu najważniejsza jest atrakcyjna cena w połączeniu z niezwykłe długim czasem działania wszywki alkoholowej.

Sprawia to, że Esperal Standard jest najekonomiczniejszą metoda walki z nałogiem alkoholowym. Oferta ta wybierana jest przez wielu pacjentów, którzy chwalą sobie to rozwiązanie.

Esperal VIP
Rozwiązanie jest skierowane do pacjentów stawiających na pierwszym miejscu komfort i wygodę. Pakiet został wzbogacony o dodatkowo o zastrzyk z antybiotykiem, eliminującym niemal całkowicie ryzyko wystąpienia infekcji.

Natomiast po zabiegu wszycia esperalu, pacjenci mogą liczyć na zastosowanie kosmetycznych nici, które są samo rozpuszczalne. Dzięki ich wykorzystaniu mierniejsza się konieczność wizyt kontrolnych do minimum.