O nas

Nasza klinika w Lublinie powstała by pomóc osobom uzaleznionym z nałogiem alkoholowym. Oferujemy im swoją pomoc, praktyczną wiedzę i doświadczenie. Misją oddziału w Lublinie jest wsparcie osób borykających się z nałogiem alkoholowym oraz ich rodzin. Dokładamy wszelkich starań by stosowane przez nas metody odpowiadały potrzeb naszych pacjentów. Współpracując z najlepszymi specjalistami oraz mając na wyposażeniu gabinetu najnowocześniejszy sprzęt, jesteśmy w stanie świadczyć terapie alkoholowe na najwyższym poziomie, dorównując europejskim standardom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych terapii i usług dodatkowych. Już teraz zabieg implantacji wszywki alkoholowej jest możliwy na terenie miasta Lublin.

Nasze terapie są dostosowywane na miarę potrzeb, osób będących pod naszą opieką. Już teraz zaufało nam wielu pacjentów z całego województwa lubelskiego. Obecnie osoby te, mają problem alkoholowy za sobą i cieszą się odzyskanym życiem. Dołącz do nich – skontaktuj się z naszą kliniką leczenia alkoholizmu w Lublinie.

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Nasze pozostałe lokalizacje: